ביובית בבני ברק, יצאת צדיק

077-6021183

  מגבונים לחים נחשבים כיום לאויב הגדול ביותר שקיים למערכת הביוב והם גורמים לסתימות חמורות במערכת הביוב וקווי המים השונים והנזקים נגרמים למערכות הביוב השונות בשנה בגללם הם נזקים עצומים של מיליוני שקלים ולא משנה עם זה מערכת הביוב הביתית או מערכת הביוב המרכזית של העיריה המגבונים הורסים כל מה שבדרכם לכן חשוב מאד להקפיד כמה שיותר לא לזרוק את המגונים אל האסלה בכדי שמערכת הביוב בביתכם לא תיסתם וכמובן מערכת הביוב של העיריה גם כן.
  מגבונים לחם הם הסיבה הנפוצה ביותר לסתימות ביוב והם יכולות לגרום נזק לציוד במרכזי מי השפכים ומערכות הביוב שעצומות של העיריה ובגלל מגונים ביוב יכול להישפך אל מחוץ למפעלים.

  שירותי ביובית בבני ברק – הקהל הישראלי אוהב מגבונים עד כדי כך שמחקרים מראים כי יותר משליש מפסולת הביוב המגיעה בסופו של דבר אל מתקני השפכים היא פסולת של מגבונים ועל ידי מחקרים נמצא שבישראל משתמשים בשלושה מיליארד מגבונים בשנה שהרוב המוחלט שלהם מגיע למערכות הביוב השונות ופוגע בהם קשות.

  אף אחד לא אומר שאסור להשתמש במגבונים להפך זה מוצר מתקדם ואיכותי אך אפשר לזרוק אותו לפח ולא לאסלה בכדי לא למנוע נזק שלבסוף גם יקרה למערכת הביוב שלכם ויעלה לכם לא מעט כסף לתקן את הנזק על ידי הזמנה של שירותי ביובית בבני ברק או אינסטלציה.

  המגבונים עשויים מחומרי פוליאסטר המשולבים עם חומרים נוספים ושלא כמו נייר הטואלט המתפרק בנגיעה במים המגבונים הם מוצר חזק מאד שלא יתכלה בקלות ועל ידי מחקרים ומבדקים הגיעו למסקנה חוקרים שמשך הזמן שמגבון צריך בכדי להתכלות הוא עד חמש מאות שנה ואלי יותר.

  ישנם הרבה מגבונים שעל אריזתם מצויין כי הם מתכלים וניתן לזרוק אותם לביוב וכן הם מתכלים אבל לאחר שלוש מאות שנה אז מה זה שווה ולכן על תיפלו בפח ופשוט שרקו את המגבונים לפח ולא למערכת הביוב בכדי למנוי פגיעה במשאבות הביוב שלכם וצנרת הביוב הפרטית שלכם וכך תמנעו נזק של אלפי שקלים ויותר ובעיות ותקלות רבות.

  בני ברק היא אחת מהערים הצפופות ביותר בארץ ומטבע הדברים נדרשת תחזוקה שוטפת וטיפול תדיר של מערכת הביוב.

  אם חשבתם שתל אביב היא עיר ללא הפסקה חכו עד שתכנסו לרחוב רבי עקיבא בבני ברק ביום חמישי בלילה. תנועת האנשים הרבים המתרוצצים ונחש כלי הרכב המתפתל במעלה הרחוב יכולה להשאיר כל אחד עם פה פעור. בני ברק הינה אחת מהערים הצפופות והומות האדם בכל הארץ ורחוב רבי עקיבא שנחשב לרחוב הראשי בבני ברק- עמוס עוד יותר. חנויות מכל הסוגים, קיוסקים, פיצוציות, רשתות מזון מהיר וכמובן בניני מגורים צפופים וישנים הגודשים את הרחוב משני עבריו בצפיפות מקסימאלית. מאפיינים אלו של רחוב רבי עקיבא הופכים אותו פגיע עוד יותר לבעיות בביוב ביחס לרחובות אחרים צפופים פחות ובעלי תשתיות ביוב חדשות יותר ומטבע הדברים יתעוררו בעיות המצריכות פניה דחופה לאינסטלטור ברבי עקיבא בני ברק. "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מומחים לבעיות ביוב מכל הסוגים יספקו עבורכם מענה זריז ומקצועי ומתן פתרון לכל מה שתזדקקו. שאיבות בורות שומן, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, החלפת קוים ועוד.

   

  077-6021183

   

  שאיבת בורות שומן

  רחוב רבי עקיבא בבני ברק מתאפיין בעסקים רבים המערבים בתוכם עיסוק עם שומן, מאפיות, עסקי מזון מהיר וכדומה. כל עסק כזה מחויב על פי החוק להתקין בור שומן הקרוי בשפה מקצועית יותר "מפריד שומנים" תפקידו של בור זה הוא להפריד את הפסולת השומנית משאר הפסולת כדי שלא תיצור סתימה במערכת הביוב. מידי תקופה יש צורך לבצע שאיבת בורות שומן כדי לרוקן את הבור ולפנות מקום לפסולת חדשה.

  פתיחת סתימות

  כאשר מתרחשת סתימה בביוב יש צורך להזמין אינסטלטור ברבי עקיבא בני ברק המספק שירותי ביובית שיבצעו שאיבות ביוב באמצעות משאבה רבת עצמה המותקנת על משאית הביובית. באמצעות שאיבה זו עוברת תכולת הביוב למשאית הביובית וכך נפתחת הסתימה.

  בכל מקרה של בעיה או צורך אחר הקשור לאינסטלציה, צרו קשר עכשיו ו"המקצוענים שירותי אינסטלציה " יפתרו לכם כל בעייה בהקדם האפשרי.

  077-6021183

   ביובית בבני ברק

   בעיר בני ברק, המהווה את הישוב הצפוף ביותר בישראל, מתגוררים 178,300 תושבים והצפיפות עומדת על 24,214 תושבים לקמ"ר.

   בעקבות זאת, בעיר בני ברק קיים עומס מתמשך ורב על תשתית האינסטלציה והביוב העירונית. זוהי עיר וותיקה אשר מאוכלסת בצפיפות הגדולה ביותר בארץ.  עומס זה מצריך שירותי ביובית זמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, שיהיו זמינים לכל תרחיש.

   מחפשים שירותי שאיבת ביוב בעיר הצפופה ביותר בישראל? נתקעתם עם סתימה בבורות שומן או בביוב ומעוניינים בשטיפת ביוב או בשטיפת קווי הביוב ?

   אנחנו כאן זמינים 24/7 לאיתור בעיות ונזקים במערכת הניקוז והביוב.

   בחירה מוקפדת של שירותי ביובית בבני ברק

   עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הביובים ופתיחת סתימות בלחץ גבוה. נעשה הכל על מנת שתהיו מרוצים מאיכות שירותי הביובית בבני ברק והסביבה, כולל ליווי ושירות אישי שאינו מתפשר על הפרטים הקטנים לאורך כל הדרך.

    

   אנו מתחייבים לגמר עבודה יוצא דופן ותוצאה יוצאת מן הכלל שתשאיר את כלל לקוחתנו מרוצים.

    בחירה בספק שירותי ביובית בבני ברק

   בעיות ביוב הן בעיות מורכבות המושפעות ממגוון גורמים, על כן, דורשות ידע ומיומנות רבים המגיעים על ידי למידה וניסיון. זוהי הסיבה שחשוב מאוד לדעת לבחור בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר מבינים בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית.

   חשוב לציין שטיפול לא נכון בביוב באמצעות ביובית עלול לגרום לנזק שקשה מאוד לתקנו.

   אנחנו מחויבים לשירות מקצועי תוך דגש על בטיחות בזמן העבודה, עבודה מקצועית ובמחירים ללא תחרות בבני ברק! שירות תוך יחס אישי לכל הלקוחות.

   בין לקוחותינו הרבים והמרוצים קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ בכלל ותל אביב בפרט.

   שירותי ביובית בבני ברק שאנו מציעים הם ההוגנים, המהירים והבטוחים ביותר בשוק הביובית. נגיע אל כל האזורים והשכונות בבני ברק בצורה מהירה על מנת לתת את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

    

   השירותים שאנו מציעים כוללים: שאיבת ביוב וטיפול בסתימות והצפות, שירות שאיבת בורות ביוב, בורות ספיגה. כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים ומשתלמים לכל כיס.